Yüzüncüyıl 7.Geleneksel İlkbahar Futbol Şenliği

Yüzüncüyıl 7.Geleneksel İlkbahar Futbol Şenliği

Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Yüzüncü yıl Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Yüzüncü yıl Muhtarlığı, Nilüfer Kent Konseyi ve Yüzüncü yıl Mahalle Komitesi’nin ortaklaşa düzenlediği Geleneksel Futbol şölenine tüm halkımız ve mahalle sakinleri davetlidir. Bu yıl yedincisini düzenlediğimiz ilkbahar futbol şenliğine 12 takım başvuru yapmıştır. Gruplar ve maç programı aşağıdaki gibi oluşmuştur;

A GRUBU   B GRUBU
BARIŞIKLAR BARIŞIKLAR F.C.
WEST CİTY YÜZÜNCÜ YIL GENÇLİK SP.KL.
ARENA ESNAF KİRAZLI PARK
SAYGINKENT PLAZA KENT
OSKENT BARIŞ TEKNİK
YÖRÜKSPOR HORSE POWER

 

  TARİH SAAT TAKIMLAR
1 07.04.2018 20:00-21:00 BARIŞIKLAR-YÖRÜKSPOR
2 21:00-22:00 PLAZAKENT – HORSE POWER
3 21:00-22:00 ARENA ESNAF – OSKENT
4 22:00-23:00 KİRAZLIPARK – BARIŞTEKNİK
5 22:00-23:00 WESTCİTY-SAYGINKENT
6 23:00-24:00 YÜZÜNCÜYIL – BARIŞIKLAR F.C.
———————————————-2.HAFTA———————————————–
7 14.04.2018 20:00-21:00 PLAZAKENT-KİRAZLIPARK
8 21:00-22:00 BARIŞIKLAR -ARENA ESNAF
9 21:00-22:00 BARIŞIKLAR F.C.-BARIŞ TEKNİK
10 22:00-23:00 YÖRÜKSPOR- WESTCİTY
11 22:00-23:00 YÜZÜNCÜ YIL –HORSE POWER
12 23:00-24:00 SAYGINKENT-OSKENT
———————————————-3.HAFTA———————————————–
13 21.04.2018 20:00-21:00 HORSE POWER –BARIŞIKLAR F.C.
14 21:00-22:00 BARIŞIKLAR –OSKENT
15 21:00-22:00 KİRAZLI PARK –YÜZÜNCÜ YIL
16 22:00-23:00 YÖRÜKSPOR – SAYGINKENT
17 22:00-23:00 ARENA ESNAF –WEST CİTY
18 23:00-24:00 PLAZAKENT-BARIŞ TEKNİK
———————————————4.HAFTA———————————————
16 28.04.2018 20:00-21:00 OSKENT – WEST CİTY
17   21:00-22:00 BARIŞIKLAR -SAYGINKENT
18   21:00-22:00 BARIŞ TEKNİK – YÜZÜNCÜ YIL
19   22:00-23:00 YÖRÜK SPOR-ARENA ESNAF
20   22:00-23:00 PLAZAKENT – BARIŞIKLAR F.C.
21   23:00-24:00 HORSE POWER – KİRAZLIPARK
————————————————–5.HAFTA————————————————
22 05/05/18 20:00-21:00 ARENA ESNAF -SAYGINKENT
23   21:00-22:00 BARIŞ TEKNİK – HORSE POWER
24   21:00-22:00 YÜZÜNCÜ YIL –PLAZAKENT
25   22:00-23:00 YÖRÜKSPOR-OSKENT
26   22:00-23:00 KİRAZLI PARK – BARIŞIKLAR F.C.
27   23:00-24:00 BARIŞIKLAR – WEST CİTY
————————————————–YARI FİNAL——————————————–
28 08/05/18 22:00-23:00 Barışıklar – Barış Teknik
29   22:00-23:00 Horse Power – Yörükspor
————————————————–FİNAL—————————————————
30 12/05/18 21:00-22:00 FİNAL
31   20:00-21:00 3.LÜK MAÇI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?